Головна


Вироби "Альтра" від Інституту Мікропроцесорних Систем Керування Об'єктами Електроенергетики - це системи та пристрої діагностування, аналізу, захисту та керування об'єктами електроенергетики, які відповідають найкращим зарубіжним та вітчизняним взірцям. Більшість з них не мають аналогів як у вітчизняній, так і в зарубіжній практиці.

Зокрема це система діагностування стану кабельної ізоляції та захисту приєднань секцій шин напругою 6 – 35 кВ за однофазних замикань на землю в складних мережах з ізольованою чи компенсованою нейтраллю, а також пристрій діагностування контакторів РПН трансформаторів, що не вимагає безпосереднього доступу до контактів контакторів.

Протягом свого існування ІМСКОЕ розробив і впровадив в експлуатацію ряд пристроїв, що сьогодні використовуються багатьма обленерго і ТЕЦ України. Це реєстратори аварійних процесів, пристрої захисту від однофазних замикань на землю, системи визначення пошкоджених фідерів, пристрої для перевірки якості силових трансформаторів та інші вироби.