Про нас


Інститут Мікропроцесорних Систем Керування Об'єктами Електроенергетики (ІМСКОЕ) заснований в 1994 році викладачами кафедри електроенергетичних систем та мереж Львівського політехнічного інституту (зараз Національний університет "Львівська політехніка"), з метою розробки апаратного і програмного забезпечення, що може використовуватися для оснащення і переоснащення підстанцій електричних мереж, електростанцій та інших підрозділів енергетики.

Співробітниками ІМСКОЕ ведеться науково-дослідницька робота, за напрямками забезпечення надійності електропостачання, зменшення пошкоджуваності електричних мереж та підвищення безпеки - як персоналу, так і людей та тварин, які можуть контактувати з електричними мережами. Цій тематиці присвячена значна кількість наукових праць в фахових журналах, є також патенти на винаходи. Інститут був співорганізатором більше як ста наукових, науково-практичних семінарів та конференцій, на яких його співробітники виступили з тематичними доповідями.

Співробітники Інституту здійснюють моніторинг роботи своїх пристроїв в енергосистемах і на основі його аналізу вдосконалюють алгоритми їх функціонування. Враховуючи потреби енергосистем розробляються нові модифікації пристроїв та цілих комплексів.

Продукція Інституту сертифікована.